דף הבית > לאכול, לעצב לצלם - צילום מוצרים
לקבלת ייעוץ תדמיתי
שם*:
טל*:
דואל*:
נושא:

אני מסכים לתקנון

לאכול, לעצב לצלם - צילום מוצרים

לאכול, לעצב לצלם - צילום מוצרים

 

צילום של מנות אוכל אינו דומה לצילום פורטרט או ארכיטקטורה. אך כל עבודות הצילום האלה דורשות סטיילינג מוקפד,  תאורה מתאימה ובחירה של זוויות צילום שידגישו את היתרונות ויפנו אל קהל יעד מפולח

 

בסטודיו סיגל מעניקים ללקוחות שרותי צילום לצורך הפקת קטלוג, אתר אינטרנט תדמיתי ואתר אינטרנט עם חנות וירטואלית המכיל מוצרים ע"י צלם מקצועי.
הצילומים יבוצעו בסטודיו הצלם / צילום חוץ / בעסק שלכם או צילום בלוקיישן שתבחרו
ניתן להזמין שרות זה לפי חצי / יום צילומים או לפי פקשוט (צילום לפי מוצר).
 
צילום מוצר
כאשר צלם מתבקש לצלם מוצרים כמו: ביגוד, ריהוט,  אביזרים לבית או תמרוקים עבור קטלוגים, חוברות פרסום ואתרי אינטרנט עבודת הצילום נעשית תוך הדגשת היתרונות ובמטרה  ללכוד את תשומת לבו של הצרכן ולגרום לו לרצות לרכוש אותו. צילומי מוצרים כאלה נערכים בדרך כלל בתוך הסטודיו באמצעות ציוד משוכלל ותאורה מקצועית. סטודיו שיש לו אפשרות לסטיילינג יוכל להעמיד לרשות הלקוחות שלו גם מגוון סטים מרהיבים, שימוש בחלל משתנה, שפע של אביזרים וטכניקות מיוחדות. צלם מיומן העובד עם מיטב ציוד הצילום, יכול להפיק תצלומים איכותיים שיעבירו כל מסר שהלקוח יבקש דרך תמונה איכותית אחת של המוצר.
צילום מוצרים

 

צילום תכשיטים

לכל סוג של מוצר יש קהל יעד שונה והצילום אמור לשדר מסר שיפנה אל אותו קהל יעד. כך למשל קטלוגים של תכשיטים צריכים לשדר יוקרה ואלגנטיות. לשם כך יש לבחור רקע שידגיש אצת הברק והחיתוך המדויק של אותו תכשיט, או את צבע האבן המשולבת- סגול אמטיסט, אדום של רובי או ניצוץ היהלום. את הרקע תשלים התאורה הנכונה ובמקרה הצורך- גם עיבוד מחשב איכותי.

צילום תכשיטים 

צילום עיצוב פנים ואדריכלות
הצילום האדריכלי מתעד עבודות של אדריכלים  או מעצבי פנים הרוצים לשווקן באינטרנט ובמגזינים. מטבע הדברים מדובר באובייקטים שהם גדולים הרבה יותר מתכשיטים, כאלה הלא ניתן להכניסם לסטודיו ולכן יש לייצר עבורם את התנאים האופטימאליים לצילום חוץ.  גם כאן יש להקפיד על הרקע והתאורה ולבחור זוויות צילום ייחודיות, פינות מיוחדות ולהדגיש את המוטו של המעצב- שילוב עם הסביבה, שימוש בטכניקות ירוקות, שחזור ושיקום וכיוצא באלה. סוג שונה של צילום הוא  צילומי תדמית של חנויות, מסעדות, מלונות או משרדים כאשר כאן החללים הסגורים מחייבים את הצלם לבחור תאורה נכונה להדגשת האווירה.

 

צילום אדריכלות ועיצוב פנים
צילום פורטרט
צילום פורטרטים למטרות תדמית ופרסום נעשים בדרך כלל בתוך הסטודיו ובהם החיבור אל האדם המצולם מהווה חלק חשוב מעבודת ההכנה של הצלם, כי רק כך הוא יכול להעביר את המסר הנכון.  המסר יכול להיות של אמינות (עורך דין או בנקאי), ביטחון (מנהל חברת שמירה, בלש, שר בממשלה), שמחת חיים (ילדים, בני נוער, דוגמניות) , נדיבות (תורם ידוע, ספונסר, מורה) ועוד. על ידי שימוש נכון בתאורה, רקע, זווית הצילום, העמדת המצולם, הלבוש והאביזרים הנכונים הצלם בורא עולם שלם ומשיג את התוצאה הרצויה.
צילום פרוטרט

 צילום מזון

צילומי מזון הם אולי הקשים ביותר לביצוע היות שרוב סוגי המזון עלולים להתקלקל, לאבד מצורתם, להפשיר, לנזול או לטפטף עוד לפני ההקלקה הראשונה על המצלמה. לכן יש לעשות עבודת הכנה מקיפה, ליצור את האווירה הנכונה על ידי סטיילינג ובניית זוויות הצילום שנעשות כולן "על יבש"  תוך הקפדה על צורת הגשה מוקפדת ורמה אסתטית גבוהה. רק ברגע האחרון מוכנס המזון לפריים. צילום מזון הוא תורה שלמה הדורשת מיומנות, תשומת לב לפרטים ובקיאות טכנית רבה כי  המנות המצולמות צריכות להיראות מושלמות, מפתות ומעוררות תיאבון.
צילום מזון