דף הבית > מיתוג משרדי רו"ח
לקבלת ייעוץ תדמיתי
שם*:
טל*:
דואל*:
נושא:

אני מסכים לתקנון

מיתוג משרדי רו"ח

                                                                                    
    לצפייה בגלריית: מיתוג                            
 
  
 


מיתוג משרדי רו"ח

תחום ראיית החשבון כמו תחומי מקצועות חופשיים אחרים מחייב את בעלי העסק (ברוב המקרים, רואה החשבון בעצמו) למקד את פעילותו השיווקית והפרסומית תוך כדי הטמעת תהליכי מיתוג עסקיים בתחום המקצועות החופשיים. מיתוג משרדי רו"ח חייב להתבסס על מיתוג אישי של בעלי החברה מצד אחד ומיתוג המשרד או הפירמה כנותנת שירות איכותי ומקצועי מצד שני.

מיתוג משרד רו"ח
מיתוג משרד רו"ח - משרד המתמחה במתן שרות רו"ח לעמותות - בניית זהות תאגידית עם הסמל הייחודי והקו העיצובי האחיד והנקי המאפיינים את החברה. המיתוג כלל: עיצוב לוגו, נייר מכתבים, כרטיסי ביקור ואתר אינטרנט תדמיתי
מיתוג משרד רו"ח - יפעת טל מיתוג משרד רואי חשבון - זוהר נוימרק
מיתוג למשרד רואי חשבון - יפעת טל מיתוג למשרד רו"ח - זהר נוימרק

מיתוג לתחום הכספים, העסקיים
מיתוג חברת כספים היי-פרופיט - חברה המובילה בתחום ניהול כספים, בחירת הסמל אשר מאפיין את התחום, האימג'ים המסמלים את ההצלחה, הניצחון וקביעת מטרות גבוהות והשגתן, כל אלו מאפיינים את היי פרופיט.
המיתוג כלל: עיצוב לוגו, נייר מכתבים, כרטיסי ביקור, באנרים פרסומיים, אתר אינטרנט, פרוספקט, פולדר, דפי נחיתה ועוד....

למה אני צריך מיתוג בכלל?

כמו כל תחום עסקי אחר, גם ענף ראיית החשבון הינו ענף תחרותי המכיל מספר רב של משרדי ראיית חשבון, משרדי יעוץ וניהול פיננסים ועוד. תהליכי מיתוג נועדו לאפיין את העסק שלכם ולבדל אותו מיתר המתחרים. כתוצאה מכך נוצרת העדפה בעיני הלקוחות (ציבור בעלי העסקים הזקוקים לשירותכם).

איך נוצר מיתוג?

מיתוג משרדי רו"ח דומה לכל הליך מיתוגי אחר. תהליכי מיתוג מתחילים מאפיון העסק והגדרת יתרונותיו היחסיים על פני מתחרים ומשרדים אחרים בתחום הפועלים בסביבתו.

השלב הראשון של יצירת מיתוג למשרדי רו"ח הוא שלב יצירת המודעות. שלב זה נוצר באמצעות יצירת תקשורת חזותית מושכת ובולטת המפנה את תשומת לב הלקוחות למשרד המדובר. לאחר שלב זה מתחילה פעילות של בידול ( מאפיינים המעניקים יתרון ללקוח בבחירת המשרד), משלב הבידול נוצרת העדפה (אותה מבצע כל לקוח ולקוח בנפרד על פי מידת הצרכים הפרטיים שלו) , משלב העדפה נוצרת הבחירה האולטימטיבית והאינטואיטיבית במשרד שידע למתג את עצמו בצורה הנכונה ביותר.

תהליכי מיתוג מחייבים את העוסקים במלאכה ליצור אסטרטגיה שיווקית מנצחת שתגדיר מחדש את רצון הלקוחות ותעניק להם את "הבשורה השיווקית" לה הם מצפים.

מיתוג משרדי רו"ח בסטודיו סיגל

סטודיו סיגל הינו סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי העוסק רבות במיתוג מקצועות חופשיים, לרבות, עורכי דין, רואי חשבון, סוכני ביטוח, עסקים פרטיים ועוד. בסטודיו סיגל תמצאו צוות איכותי ומנוסה של אנשי מקצוע המיומנים בתחומי המיתוג, החל מבחירת אסטרטגיה שיווקית, דרך הגדרת עיצוב התדמית העסקית ועד להטמעת הקונספט העיצובי במכלול אפיקי המדיה השונים.

מיתוג משרדי רו"ח בסטודיו סיגל מבוסס לא מעט על פעילות ממוקדת ברשת האינטרנט. פעילות זו מגובה בתהליכי הקמת, בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט למשרדי רו"ח, בניית תשתית לצרכי מיתוג בפייבסוק ובניית ניוזלייטר ואמצעי עיצוב דיגיטאלי נוספים לצרכי שיווק ישיר ללקוחות העסק.