דף הבית > עיצוב מצגות | בניית מצגות
לקבלת ייעוץ תדמיתי
שם*:
טל*:
דואל*:
נושא:

אני מסכים לתקנון

עיצוב מצגות | בניית מצגות

עיצוב מצגות | בניית מצגות

עיצוב ותכנות מצגות פלאש אינטראקטיביות משולבות אנימציה, דיבור / סאונד.
עיצוב מצגות פאוור פוינט
עיצוב ממשקים למשחקים, תוכנות ולומדות.
    
    לצפייה בגלריית: עיצוב ובניית מצגות
 
  


 
עיצוב מצגת עיצוב מצגת פאוור פוינט בניית מצגות פלאש עיצוב מצגת פלאש
עיצוב מצגת עסקית הפקת מצגת עיצוב מצגת פלאש עיצוב מצגת
 
.
    
    לצפייה בגלריית: עיצוב ובניית מצגות
 
מהי מצגת מקצועית ?
מצגת היא אמצעי חשוב בהעברת מידע לצופה / צופים בה.
בעיצוב המצגת, תכני המצגת, אופן הצגתה בפני הצופים חשיבות רבת משקל. 
סטודיו סיגל מתמחה בעיצוב מצגות תדמיות ומצגות עיסקיות למגוון רחב של צרכים כגון: הצגת תוכנית עיסקית,הרצאות, כנסים ותערוכות וכו'.
כבעלי ניסיון בעיצוב ובניית מצגות נבין את הצרכים והמטרות שלכם ונבנה עבורכם קונספט אשר יציג אתכם באופן המקצועי, היצירתי והטוב ביותר להשגת מטרותיכם.
מצגת טובה מאופיינת בהרבה מעבר להצגת נתונים, הרושם שתשאיר המצגת אצל הצופים היא זאת שתפתח אותם לקבל אתכם כנותני שרות, לכן חשוב שתוצגו כמקצועניים לאורך כל המצגת ותכבדו את הצופים בה. 
 
כיצד נתאים את המצגת לצורך שלנו?
 
סוג המצגת
בשלב ראשון נגדיר לאיזה צורך אנו זקוקים למצגת ? הצגת פעילות חברה / כנס / תערוכה / הרצאה / הצגת תוכנית עיסקית.
ובהתאם לכך נוכל לבחור את סוג המצגת: תדמיתית / עיסקית.

קהל היעד
בשלב השני נבחן מי קהל היעד שברצוננו להציג בפניו את המצגת?
האם מדובר בבני נוער / אנשי עסקים / לקוחות פוטנציאלים / משקיעים?
במידה ומדובר בקהל צעיר חשוב שהמצגת תהיה מעניינת ודינאמית, אך גם כאן אסור להגזים באפקטים.
צופים מבוגרים יותר יעדיפו מצגת סולידית ועניינית יותר, בסופו של דבר הם באים לקבל נתונים ומידע ולא למופע.
סוג שונה של מצגות הן מצגות אישית בה הצופה מנווט במצגת לבדו, כאן נצטרך לדאוג שהממשק יהיה ברור.

בחירת טכנולוגיה - פאוור פוינט / פלאש
בשלב השלישי כאשר אנו יודעים איזו סוג של מצגת אנו צריכים ומי קהל היעד, חשוב שנחליט האם מדובר במצגת קבועה או משתנה. במידה ומדובר במצגת קבועה אשר תייצג אותנו באופן קבוע ללא שינויים כדאי שנבחר במצגת פלאש, אשר מאפשרת לנו ליצור מצגות ברמה גבוהה ומקצועית. בטכנולוגיית הפלאש נוכל לבנות ממשק כפתורים דינמי עם מעברי עכבר, הוספת סאונד / דיבוב, נוכל ליצור אנימציות ומעברים ייחודיים. לצרכי השקות, תערוכות וכנסים עדיף לבחור בה.
במידה וברצוננו במצגת אשר נוכל לעדכן נבחר בטכנולוגיה של מייקרוסופט במצגת פאוור פוינט, בה נוכל להוסיף דפים כרצוננו, להוסיף תמונות, נוכל לבחור ממאגר אנימציית מעבר בין הדפים וכו'.
לצרכי הרצאות, הצגת תוכנית עיסקית עדיף להשתמש בה.
 
אין ספק שמצגת פלאש נראית טוב יותר ומקצועית יותר מאשר מצגת פאוור פוינט, לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה.
כמה נקודות חשובות בעיצוב ובניית מצגת מקצועית:
  • החברה המציגה - בתחילת ההרצאה / כנס נציג את לוגו החברה עם אנימציה קלה על המסך עד תחילת הפעלת המצגת. במסכי המצגת נשלב את לוגו החברה המציגה בראש כל מסכי המצגת.
  • עיצוב מסכים - עיצוב המסכים חייב להיות נעים ומעניין לאורך כל המצגת. המעברים והאנימציות צריכים להעשיר את המצגת וליצור  זרימה, אחידות והפרדה מנושא לנושא. בחירת מספר מצומצם של צבעים על מנת ליצור נעימות וסדר על המסך. נבחר צבע קבוע לכותרות, צבע קבוע לטקסט וכו'. נבחר בפונטים ברורים ומוגדרים לכותרות ראשיות, משניות ולטקסט רץ ונמקם אותם במקומות קבועים על המסך.
  • סדר המסכים - המסך הפותח את המצגת צריך להיראות מקצועי ומעניין, המסכים הפנימיים צריכים לאפשר מקום על המסך לתכנים, תמונות, כותרות וכו' עומס יתר על המסך יצור בילבול לעין הצופה. במסך הסופי נודה לצופים על הצפיה במצגת. סדר מסכי המצגת חשוב מאוד, חשוב שהמסך הבא יענה על הציפיות והשאלות של הצופה. בסוף המצגת על הצופה לחוש כי כל הנתונים החשובים הועברו אליו!
  •   תכנים - התכנים במצגת צריכים להיות קצרים קצרים!, רצוי לבחור להציג תכנים בנקודות ולא בטקסטים ארוכים ומייגעים שקשה לקרוא, ברוב המקרים המצגת מלווה את המנחה והוא ירצה שאנשים יקשיבו לו, לכן חשוב לזכור שהמצגת באה לחדד ולהדגיש את ההרצאה ועל כן נלווה את התכנים עם תמונות להמחשה / חצים / סימנים וכו'.
  • עזרים להמחשת נתונים -הצגת תרשימים, טבלאות וגרפים יוכלו להמחיש ולהציג בפני הצופה  נתונים ברורים ואלו עדיפים מהסברים.
  •  אנימציות - שילוב אנימציות יפות ומעניינות, נשתדל לא לבחור באנימציות מהבהבות שיפריעו ויציקו לצופה.במצגות פלאש ניתן ליצור אנימציה מורכבת יותר ולהדגים בפני הצופים תנועה או הפעלה של מוצר.
  •  ממשקים - במידה וברצוננו לאפשר למשתמש לנווט במצגת נבנה ממשק נוח וברור. אין צורך לבנות כפתורים ענקיים על כל המסך, אך חשוב שיהיה ברור איזה כפתור מפעיל מה !

מצגות

מצגות, עיצוב מצגות, מצגות עסקיות, בניית מצגות, מצגות פלאש, מצגת, מולטימדיה, מצגות תדמית, מצגות לחברות, מצגות לעסקים, כתיבת מצגות, מצגת פלאש, בניית מצגת, מצגות פרסום, מצגות פלאש, מצגות אינטראקטיביות, מצגות למשקיעים, מצגות לכנסים, מצגות לאירועים, אייקונים, עיצוב אייקונים, יצירת מצגת, הפקת מצגת, presentation, interactive